Єпископ Нафанаїл освятив престол храму в селі Конюхи Локачинського благочиння

6 лютого 2019 року керуючий Волинською єпархією УПЦ єпископ Волинський і Луцький Нафанаїл відвідав громаду Свято-Михайлівського храму села Конюхи Локачинського благочиння. Цей молитовний дім – один з тих волинських храмів, котрі були зведені у недавні роки. У цей день владика Нафанаїл звершив на цій парафії Божественну літургію та освятив престол храму.

Разом з архіпастирем у Свято-Михайлівському храмі молились клірики Локачинської округи. Владику зустріла численна молода громада. З нагоди важливої події у житті парафії керуючий Волинською єпархією УПЦ відзначив громаду благословенними грамотами, подякувавши людям за працю та старанні молитви.

Окрім того, у цей день був відзначений і настоятель храму. Священик Віктор Свиридюк отримав право носити хрест з прикрасами.

Від імені пастви настоятель подякував владиці та іншим гостям приходу за увагу та звершене Богослужіння.