У селі Холонів у храмі УПЦ провели вечір колядок

Вже стало доброю традицією у селі Холонів, з ініціативи настоятеля протоієрея Олексія Дзіндзі, збиратися у храмі  в період Різдвяних свят, щоб  прославити з односельцями та гостями новонародженого Христа Спасителя. 14 січня 2019 року в Різдво-Богородичному храмі села Холонів відбувся вечір колядок, який  розпочався з привітального слова настоятеля храму, після чого гостей свята зустрічали колядки та щедрівки учнів недільної школи. Про це повідомляє сайт Горохівської округи УПЦ.

Вечір продовжувався вже зі співом різдвяних пісень за участі місцевого церковного хору, колективу будинку культури села Холонів та хору духовенства, які почергово виконували колядки.

На завершення вечора отець Олексій подякував усім колективам за спів та участь, дітям були роздані солодощі, а всім присутнім було проспівано многоліття.