Наймолодші парафіяни православної громади села Житнівка вшанували пам’ять святителя Миколая

У день пам’яті святителя Миколая, архієпископа Мір Лікійських, чудотворця, в селі Житнівка після святкового Богослужіння в місцевому Свято-Георгіївському храмі традиційно відбулося святкове сценічне дійство. Під час традиційних урочистостей наймолодші парафіяни розповідали вірші та співали духовні псалми, присвячені угоднику Божому Миколаю.  Про це повідомляє сайт Камінь-Каширського благочиння УПЦ.

На свято завітали гості із селища Заболоття Ратнівського району, котрі привезли діткам  гарні гостинці.

Після дійства всі присутні в храмі дітки отримали подарунки та разом із дорослими подякували  всім небайдужим, хто взяв участь у підготовці до свята.