Єпископ Нафанаїл взяв участь у роботі Священного Синоду УПЦ

17 грудня 2018 року в Києві відбулось засідання Священного Синоду Української Православної Церкви під головуванням Предстоятеля УПЦ Блаженнішого Митрополита Онуфрія. Учасники засідання сформулювали офіційну позицію Церкви щодо події 15 грудня 2018 року, яка стосується об’єднання двох розкольницьких структур в Україні під покровительством Константинопольського Патріархату.

У роботі засідання 17 грудня 2018 року взяв участь керуючий Волинською єпархією УПЦ єпископ Волинський і Луцький Нафанаїл.

«Дорогі владики, отці, брати і сестри! Ми з любов’ю звертаємося до вас з проханням й надалі берегти чистоту Святої Православної віри, берегти духовну єдність у нашій Святій Українській Церкві, яка є канонічною наслідницею древньої Київської Митрополії, що постала молитвами святого апостола Андрія Первозванного та трудами святого рівноапостольного князя Володимира, і в якій жили та догоджали Богу наші славні предки», – йдеться у зверненні Священного Синоду УПЦ.