У селі Ярівка відсвяткували річницю освячення православного храму

25 листопада – знаменна дата для православних жителів села Ярівка, оскільки цього дня у далекому 1995 році керуючим Волинською єпархією владикою Ніфонтом був освячений місцевий храм в честь Воздвиження Животворящого Хреста Господнього. Після пожежі стараннями настоятеля протоієрея Валерія Пилипчука він був відновлений і знову в цей же день 2006 року освячений. Про це повідомляє сайт Горохівського благочиння УПЦ.

Саме тому мешканці цього села завжди святкують пам’ять святителя Іоанна Милостивого і відзначають поруч з цим День відродження храму.

З благословення єпископа Волинського і Луцького Нафанаїла, у цю пам’ятну річницю Божественну літургію очолив благочинний Горохівської округи Волинської єпархії УПЦ, настоятель громади протоієрей Валерій Пилипчук у співслужінні священиків благочиння.

Після читання Євангелія повчальну проповідь виголосив  настоятель Свято-Михайлівського храму села Красів протоієрей Володимир Хом’як.

Під час Божественної літургії лунала сугуба молитва за мир в Україні. Після подячного молебню протоієрей Валерій Пилипчук окропив парафіян освяченою водою та подякував священикам та усім присутнім за розділену радість свята.