Єпископ Нафанаїл відвідав громаду села Любче Рожищенської округи

25 листопада 2018 року єпископ Волинський і Луцький Нафанаїл відвідав приход УПЦ в селі Любче Рожищенського благочиння. В цей день місцева громада урочисто відзначила престольне свято та вшанувала свого небесного покровителя святителя Іоанна Милостивого.

Владику Нафанаїла радо зустріли прихожани, у тому числі – наймолодші віряни православної громади.

Святкове Богослужіння з нагоди храмового свята очолив керуючий Волинською єпархією УПЦ; йому співслужило духовенство благочиння та луцькі священики.

У цей день настоятель храму протоієрей Сергій Савієвський отримав церковну нагороду – право носіння хреста з прикрасами. Єпископ Нафанаїл подякував громаді за щирий прийом та молитовний настрій. Після служби Божої громада та духовенство на чолі з архіпастирем звершили хресний хід навколо храму.