Представники Волинської єпархії беруть участь у VI Всеукраїнській конференції керівників єпархіальних відділів УПЦ у справах сім’ї

З благословення Предстоятеля Української Православної Церкви, Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія 22-23 листопада цього року у Святій Успенській Києво-Печерській Лаврі проходить VІ Всеукраїнська конференція керівників єпархіальних відділів Української Православної Церкви у справах сім’ї.

З благословення єпископа Волинського і Луцького Нафанаїла, до заходу долучилисть також і представники Волинської єпархії, серед яких: голова єпархіального відділу у справах сім’ї протоієрей Петро Базюк, протоієрей Георгій Віхоть та священик Миколай Омельчук.

В часі заходу представники духовенства та громадських організацій обговорять актуальні питання щодо проблем сучасних сімей та шляхи зміцнення самого інституту.