У Луцькому геріатричному пансіонаті відзначили престольне свято

14 листопада Православна Церква віддає шану пам’яті святих безсрібників і чудотворців Косми і Даміана, римських лікарів-близнюків, які стали християнськими мучениками. У цей день відзначає своє престольне свято громада каплиці УПЦ, котра діє у приміщенні Луцького геріатричного пансіонату в селі Липини Луцького району.

У день храмового свята в капличці була звершена Божественна літургія. До служби Божої зібралось чимало підопічних закладу, котрі завжди з радістю моляться на Богослужіннях.

З благословення керуючого Волинською єпархією УПЦ єпископа Нафанаїла, у капличці постійно правлять службу протоієрей Дмитро Григорчук (село Підгайці Луцького благочиння), священик Андрій Шевчук (місто Луцьк). А на цьогорічне престольне свято також прибув клірик УПЦ з сусідньої Рівненщини, батько протоієрея Дмитра отець Петро Григорчук.

Священнослужителі побажали громаді міцного здоров’я та благословення Божого, щоб віряни укріпились у вірі та підтримували одне одного.