У селі Мильськ Рожищенського благочиння відзначили престольне свято

14 жовтня відзначили храмове свято громади п’яти храмів Рожищенського благочиння. Серед них – і Свято-Покровський храм села Мильськ. Цього дня тут зустріли чимало гостей та духовенства. Про це повідомляє сайт Рожищенської округи Волинської єпархії УПЦ.

З благословення єпископа Волинського і Луцького Нафанаїла, святкове богослужіння з нагоди свята очолив клірик Володимир-Волинської єпархії УПЦ протоієрей Ярослав Яслинський, котрому співслужили настоятель храму протоієрей Олександр Гринюк та священики Рожищенського району.

Після Божественної літургії відбувся хресний хід навколо храму, читання Святого Євангелія та окроплення присутніх святою водою.

У вітальному слові отець Ярослав закликав присутніх завжди мати надію на заступництво Божої Матері, буди стійкими у вірі та чистими у духовному житті.