У Камінь-Каширському благочинні помолились за всіх, хто поклав життя за Батьківщину

14 жовтня, у день свята Покрову Пресвятої Богородиці, у місті Камені-Каширському біля пам’ятного знаку Борцям за волю України була звершена заупокійна молитва за всіх православних християн, котрі віддали своє життя за мир у своїй Батьківщині. Про це повідомляє сайт Камінь-Каширської округи Волинської єпархії УПЦ.

Молитву звершили настоятель храму святих апостолів Петра і Павла села Підцир’я протоієрей Сергій Михалюк та клірик міського Свято-Іллінського храму протоієрей Владислав Михалюк.

Після завершення заупокійної літії священики поклали до підніжжя пам’ятного знаку живі квіти, як символ життя у Вічності безсмертних душ тих, хто не пожалів себе заради блага своєї Вітчизни та рідного народу.