Священик Волинської єпархії УПЦ вирушив у зону бойових дій з душпастирською місією

7 жовтня 2018 року волонтери Камінь-Каширського, очолювані Сергієм Шуміком, відправилися на Схід України в зону проведення ООС для того, щоби матеріально та духовно підтримати військовослужбовців ЗСУ та передати зібрану допомогу. Про це повідомляє сайт Камінь-Каширської округи УПЦ.

До благодійництва своїми пожертвами долучилися парафіяни православних храмів місцевого благочиння.

З благословення керуючого Волинською єпархією УПЦ єпископа Нафанаїла, разом із волонтерами з душпастирською місією до українських військових вчергове вирушив клірик Камінь-Каширського благочиння протоієрей Юрій Михайлов – настоятель міського храму Різдва Пресвятої Богородиці.