Керуючий Волинською єпархією УПЦ звершив ієрейську хіротонію у свято Воздвиження Хреста Господнього

27 вересня 2018 року, у день, коли Церква відзначає свято Воздвиження Чесного і Животворчого Хреста Господнього, керуючий Волинською єпархією УПЦ єпископ Нафанаїл відвідав громаду Хрестовоздвиженського храму селища Колки Маневицького району (Колківське благочиння). Єпископ Волинський і Луцький звершив у цей день Божественну літургію, під час котрої рукоположив у священики студента ВДС.

Як повідомляється на сайті Волинської духовної семінарії, владика звершив хіротонію в ієреї над студентом ІІІ-го курсу ВДС Сергієм Заболотним.

Викладачі та семінаристи вітають священика Сергію з цією надзвичайною подією в його житті та бажають кріпості сил у новому служінні Господу.