Престольне свято у селі Топільне Рожищенського благочиння

21 вересня 2018 року, в день Різдва Пресвятої Богородиці, відзначають своє престольне свято парафіяни УПЦ села Топільне Рожищенської округи Волинської єпархії. З благословення єпископа Волинського і Луцького Нафанаїла, у цей день святкове богослужіння очолив священик села Кременець протоієрей Василь Дендак, якому співслужило духовенство району разом з настоятелем храму протоієреєм Віталієм Катеринчуком. Про це повідомляє сайт Рожищенського благочиння.

Богослуження супроводжувалося співом двох хорів: місцевого та хору священиків під керівництвом протоієрея  Сергія Савієвського.

Після завершення Божественної літургії відбувся хресний хід.

У  вітальному слові отець Василь закликав вірян завжди надіятися на допомогу Пресвятої Богородиці, і, як діти усім діляться із рідною мамою, так потрібно приходити до Матері Небесної. В завершення свята настоятель храму протоієрей Віталій Катеринчук  подякував священикам, хористам та прихожанам за молитви та побажав усім міцного здоров’я і довгих літ життя.