Відбувся чин похорону настоятеля Свято-Михайлівського храму села Марковичі протоієрея Ярослава Козловського

17 вересня 2018 року в селі Марковичі Горохівської округи прощались з настоятелем Свято-Михайлівського храму, спочилим протоієреєм Ярославом Козловським. Про це повідомляє сайт благочиння.

Провести священика в останню земну дорогу прийшло дуже багато людей, бо не в одному поколінні він всіх хрестив, вінчав, відспівував, був взірцевим пастирем для сотень людей.

З благословення єпископа Волинського і Луцького Нафанаїла,  Божественну літургію та чин похорону очолив благочинний Горохівської округи протоієрей Валерій Пилипчук, якому співслужили священики благочиння.

Після заупокійного Богослужіння тіло протоієрея Ярослава обнесли навколо храму;його поховали на міському кладовищі районного центру – в місті Горохові.