У селі Бодячів Ківерцівського благочиння вшанували пам’ять свого небесного покровителя

10 вересня 2018 року, в день, коли православні християни вшановують пам’ять преподобного Іова, Почаївського чудотворця, парафіяни храму села Бодячів Ківерцівського благочиння відзначають своє престольне свято. Про це повідомляє сайт Ківерцівської округи Волинської єпархії УПЦ.

Соборне Богослужіння, з благословення єпископа Волинського і Луцького Нафанаїла, очолив благочинний Ківерцівської округи митрофорний протоієрей Олександр Кондратюк. Співслужили отцю благочинному клірики Ківерцівського та Луцького районів.

По завершенні хресного ходу навколо храму священики та парафіяни усім побажали многих та благих літ.