Юні паломники з села Скобелка відвідали святині Закарпаття

28-29 серпня 2018 року учні недільної школи, котра діє при храмі Святого Миколая села Скобелка, разом зі своїм настоятелем отцем Назарієм, відвідали православне Закарпаття. Про це повідомляє сайт Горохівського благочиння Волинської єпархії УПЦ.

Все вражало юних екскурсантів: ошатні міста і села, краса і велич старовинних замків, архітектура та чудові гірські краєвиди,такі незвичні для жителів рівнин.

Юні прихожани відвідали чимало православних святинь:  Кирило-Мефодіївський монастир, що в селі Драчино поблизу Сваляви, Свято-Миколаївський монастир у місті Мукачеві, Свято-Миколаївський монастир в урочищі Іза-Карпутлаш, заснованого преподобним Олексієм Карпаторуським, де зберігаються його мощі.

Окрім того, діти побували у реабілітаційному центрі для ведмедів та на оленячій фермі.