Єпископ Нафанаїл очолив урочисте Богослужіння у день Преображення Господнього

19 серпня, у день Преображення Господнього, єпископ Волинський і Луцький Нафанаїл очолив святкову Божественну літургію у Кафедральному соборі Всіх Святих Землі Волинської міста Луцька. Владиці співслужили клірики храму. Цього ж дня у тимчасовому приміщенні Кафедрального собору та на його подвір’ї зібрались тисячі православних лучан, які прийшли розділити радість свята Преображення та, відповідно до традиції, освятити фрукти.

Під час Богослужіння керуючий єпархією виголосив проповідь, присвячену Преображенню Господньому. У ній архіпастир розкрив зміст самого явища та розкрив цікаві факти, пов’язані з цим торжеством.

Наприкінці Літургії владика прочитав молитву на освячення плодів, після чого священнослужителі храму освятили принесені вірянами фрукти та ягоди.