У Рожищенському благочинні відбувся православний дитячий табір

З благословення єпископа Нафанаїла, у Рожищенській окрузі провів роботуправославно-патріотичний наметовий дитячий табір. Про це повідомляє сайт благочиння.

Більш як 200 учасників із 15 сіл району – це був справжній рекорд для цього табору. Перед початком діяльності табору усі помолилися та попросили у Бога благословення. Далі розподілилися по загонах, придумували назву, девіз, пісню, а також познайомилися.

Ввечері першого дня відбулося офіційне відкриття табору, всіх посвятили в «чебенята»; розпочалося табірне життя.

Другий день спорту розпочався вже з зарядки. Дітям також організували змагання з волейболу, всі охочі проходили спортивні естафети. У цей енергійний та захоплюючий день клірик Свято-Михайлівського храму міста Рожище священик Олександр Іваничко провів бесіду із дітьми про шкідливість надмірного використання мобільних телефонів та інтернету.

День духовності в середу запам’ятався розігруванням сценок на духовно-моральну тематику та Літургією, яку відслужили вночі. Більшість  учасників табору посповідалися і причастилися, очистилися духовно. Саме богослужіння очолив священик села Озденіж ієромонах Кирил.

А ще у середу до  дітей приїхали представники Рожищенської РДА та соціальних служб. Табір відвідали керівник апарату райдержадміністрації Наталія Клімович та директор районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Олег Шварцкоп.

У четвер в таборі також були гості. Вранці відповіді на запитання дітей давав викладач Волинської духовної семінарії протоієрей Олександр Колб. Опісля відбувся конкурс на кращий піщаний замок.

У день завершення табору зранку відбулося прибирання території від сміття, та складання наметів. Опівдні була урочиста лінійка, на якій підсумували тижневе перебування в таборі. Вожаті дякували священикам, священики – вожатим та дітворі.

Переглядів: 81

 
 
 
Перейти до панелі інструментів