Єпископ Нафанаїл відвідав громаду села Лісове Маневицького благочиння

8 липня 2018 року керуючий Волинською єпархією УПЦ єпископ Волинський і Луцький Нафанаїл відвідав православну парафію у селі Лісове Маневицького благочиння. Уперше в історії цього приходу в місцевому Свято-Покровському храмі була звершена Божественна літургія архієрейським чином. Владиці Нафанаїлу співслужили священики єпархії.

Торік єпископ Волинський і Луцький вже відвідував це село, коли тривала перевірка стану, безпеки та благоустрою храмів Маневицького благочиння. А цього дня громада села Лісове радо вітала у себе численних гостей – духовенство на чолі з архіпастирем.

Настоятель Свято-Покровського храму села Лісове та сусіднього храму на честь Трьох святителів села Гута Лісівська протоієрей Володимир Нестерчук отримав з рук владики церковну нагороду – митру.

Парафіяни подякували єпископу Нафанаїлу за радісну та пам’ятну подію у житті села – звершене Богослужіння та спільну молитву.