Священик Волинської єпархії привітав випускників Горохівського коледжу ЛНАУ

29 червня 2018 року в Горохівському коледжі Львівського національного аграрного університету відбувся урочистий випускний вечір. Свято розпочалося з подячної молитви у храмі Різдва Христового міста Горохова. Про це повідомляється на сайті Горохівської округи Волинської єпархії УПЦ.

Також, на прохання випускників, священик Андрій Гаврилюк звершив у храмі подячний молебень.

Вчорашні студенти разом із наставниками, вчителями, зі своїми батьками та друзями подякували Богу за здобуті знання та молилися, щоб Господь допоміг кожному знайти свій життєвий шлях, а отримані знання використати на благо своє та суспільне.

Священик привітав випускників та побажав щасливого та плідного майбутнього, наголосивши, що життєвий іспит тільки починається, оцінку ж поставить сам Господь. Наприкінці кожен випускник технікуму отримав з рук священнослужителя подарунок.