На Схід України знову відправили допомогу від православних парафіян Камінь-Каширського району

Волонтери Камінь-Каширського району на чолі з Сергієм Шуміком в черговий раз відправилися на Схід України в зону проведення ООС для того, щоби матеріально та духовно підтримати військовослужбовців ЗСУ.

Вони мають передати допомогу, зібрану православними парафіянами храмів святого пророка Іллі, Різдва Пресвятої Богородиці міста Каменя-Каширського та храму святих апостолів Петра і Павла села Підцир’я. Про це повідомляє сайт Камінь-Каширської округи.

Разом із волонтерами до захисників України з душпастирською місією вирушив клірик Камінь-Каширського благочиння протоієрей Юрій Михайлов – настоятель міського храму Різдва Пресвятої Богородиці.