Останній дзвоник у недільній школі при Свято-Покровському кафедральному храмі

27 травня 2018 року в недільній школі при Свято-Покровському кафедральному храмі міста Луцька, як і в усіх навчальних закладах, відбулось свято останнього дзвоника. Також, з благословення єпископа Волинського і Луцького Нафанаїла, цього дня в закладі тривав іспит, котрий складала цьогорічна випускна група недільної школи «Шукачі істини».

Достойні знання випускників підтвердились на підсумковому іспиті, який приймали духівник недільної школи священик Павло Чамахуд і викладач Богдан Яковук. Після вдалого іспиту директор недільної школи ієромонах Ілля (Вишневський) відслужив подячний молебень, за яким дітки дякували Богу за здобуті знання та корисно проведений час у недільній школі.

Після молебню у діток була лінійка, на якій вони в останнє у цьому начальному році змогли представити свої гурти, а викладачі недільної школи приготували маленький сюрприз: веселі ігри та смачний лимонад.

Варто подякувати всім, хто долучився протягом року до навчального процесу, – вчителям, батькам, духовенству, самим учням, які також дбають про спасіння душі.