У Волинській духовній семінарії відбувся захист бакалаврських робіт та прийом випускних іспитів

18 травня 2018 року комісія викладачів Волинської духовної семінарії, на чолі з ректором ВДС архімандритом Євменієм (Михалевським), приймала іспити, котрі складали цьогорічні випускники. Також з благословення єпископа Волинського і Луцького Нафанаїла, цього дня відбувся захист бакалаврських робіт з богословських питань, історії Церкви, церковно-практичних дисциплін.

Починаючи з часу відновлення у Луцьку духовної школи, це вже 24-й випуск, якщо рахувати від 1990 року. Волинська духовна семінарія готує майбутніх священнослужителів та випускає юнаків та дівчат – майбутніх регентів церковних хорів.

Загалом традиції виховання ВДС сягають 1796 року, за цей час семінарія виплекала чимало пастирів, які служили Православній Церкві, і дотепер до закладу приходять ті, хто хоче йти цим шляхом.