Єпископ Нафанаїл відвідав громаду села Суськ Ківерцівського благочиння

16 травня 2018 року керуючий Волинською єпархією УПЦ єпископ Нафанаїл відвідав свою паству в селі Суськ Ківерцівського благочиння. Старовинному храму на честь Різдва Пресвятої Богородиці вже 115 років, архіпастиря привітали на вході до церкви наймолодші його прихожани – діти з православних сімей.

Саме святкова річниця заснування православного храму у Суську і зібрала цього дня духовенство та вірян. Єпископ Волинський і Луцький звершив Божественну літургію, у співслужінні священиків благочиння. Настоятель храму протоієрей Василь Федорчук отримав від владики пам’ятну церковну нагороду – орден святого Іоанна Богослова.

Духовенство на чолі з єпископом помолилось за мир в Україні, за благословення та Божу ласку до парафіян, щоб сумні звістки про втрати своїх синів на війні більше не руйнували їхній спокій. Громада Різдва Пресвятої Богородиці також подякувала високим гостям за молитви.