У Неділю про сліпого в храмах Камінь-Каширського благочиння збирали пожертви для незрячих

13 травня 2018 року, у Неділю про сліпого, парафіяни Камінь-Каширської округи Волинської єпархії УПЦ збирали допомогу для підтримки людей з порушеннями зору. Про це повідомляє сайт благочиння.

Неділя про сліпого – у церковній традиції, шостий недільний день після Воскресіння Христового. Під час Богослужінь в цей день у православних храмах моляться за людей з проблемами зору, а також читають євангельський уривок про те, як Спаситель зцілив сліпонародженого.

З благословення єпископа Волинського і Луцького Нафанаїла, у храмах Камінь-Каширського благочиння зібрали пожертви для тих, кому судилось жити з послабленим зором. Найближчим часом цю допомогу заплановано передати до Камінь-Каширської організації УТОС.