Єпископ Нафанаїл привітав громаду села Лобна з десятиріччям з дня освячення храму

12 травня 2018 року керуючий Волинською єпархією єпископ Волинський і Луцький Нафанаїл відвідав православну громаду села Лобна Любешівського благочиння.

День прославлення преподобного Амфілохія Почаївського є особливим для жителів цього села, адже на честь цього угодника Божого і був збудований їхній храм – перший, закладений на честь преподобного Амфілохія, після його прославлення.

Також цього разу виповнилось десять років з дня освячення церковної будівлі. Окрасою торжества стала Божественна літургія, яку очолив владика Нафанаїл. Єпископу Волинському і Луцькому співслужили благочинний округи протоієрей Анатолій Шкара, настоятель громади священик Димитрій Ханас, духовенство Любешівського та Колківського благочинь.

За заслуги перед Церквою настоятель отець Димитрій був нагороджений правом носіння палиці. Також, після хресного ходу навколо храму, владика Нафанаїл ще раз привітав усіх присутніх зі святом та вручив благословенні грамоти активу громади.