У Неділю про самарянку єпископ Нафанаїл звершив Літургію у Кафедральному соборі єпархії

6 травня, у Неділю про самарянку, керуючий Волинською єпархією УПЦ єпископ Волинський і Луцький Нафанаїл звершив Божественну літургію у тимчасовому приміщенні Кафедрального собору Всіх Святих Землі Волинської міста Луцька. Архіпастирю співслужили клірики парафії.

Цього ж дня Православна Церква вшановує пам’ять святого великомученика і Побідносця Георгія. З цієї нагоди владика Нафанаїл привітав з іменинами клірика Собору протоієрея Георгія Віхотя та єпархіального фотографа Юрія Срібного, які особливо вшановують великомученика Георгія, як свого небесного покровителя. Вітаючи іменинників з днем ангела, архіпастир побажав такої ж міцної віри та крепості духу, якими святий великомученик Георгій Побідносець прославився за життя.