У недільній школі при Свято-Покровському кафедральному храмі вшанували день Жінок Мироносиць

22 квітня 2018 року, в день Жінок Мироносиць, у недільній школі при Свято-Покровському кафедральному храмі Луцька відбулось тематичне свято. Дійство тривало у приміщенні Волинської духовної семінарії.

Святковий концерт був присвячений матерям та бабусям, які щодня вкладають свої зусилля у виховання своїх дітей – нинішніх учнів недільної школи, а також викладачкам православного навчального закладу. Серед гостей свята були також представники об’єднання батьків дітей з синдромом Дауна та іншими особливостями розвитку.

З днем жінок-християнок присутніх вірянок привітали викладачі, студенти-другокурсники Волинської духовної семінарії Богдан Яковук та Андрій Вірний.

Далі до програми долучилися найменші вихованці недільної школи – молодша група «Маленькі серця великої любові». Також для присутніх заспівав дитячий колектив хору «Покров» під керівництвом Ірини Гайдучик. Після концерту жінок привітали символічними подарунками – паперовими пташками.