У горохівському храмі вшанували православне жіноцтво

У третю неділю після Великодня Церква вшановує жінок-мироносиць, які першими почули благу звістку про Воскресіння Христове. А неофіційно цю неділю вважають днем православної жінки.

У горохівському храмі Різдва Христового віддавна утвердилася традиція щорічно на день пам’яті святих Жінок Мироносиць щиро вітати усіх прихожанок. Цьогоріч з благословення настоятеля отця Андрія Гаврилюка свято доповнилося цілою концертною програмою!

Найперше після Божественної Літургії відбувся урочистий хресний хід навколо храму. Прикметно, що участь у ньому брали лише жінки – хтось ніс ікони, хтось – хоругви чи Євангеліє. Направду ж писав апостол Павло: «Нема ні чоловічої статі, ні жіночої, а всі одне єство у Христі Ісусі» (Гал 3:28).

Після хресного ходу своїх мам, бабусь, сестричок та всіх прихожанок храму привітали найменші вихованці недільної школи, які показали театралізовану постановку вистави на пасхальну тематику. Отець Андрій кожній із прихожанок вручив символічний подарунок, а ще – щиро привітав усіх із Міжнародним православним жіночим днем.

Роман НОВОСАД

Святі Жінки Мироносиці, моліть Бога за нас!

Фото Олександра ПРОЦАНА.