Відбулась зустріч православних молодіжних об’єднань Луцька та Тернополя

16 квітня 2018 року викладачі недільної школи Свято-Покровського кафедрального храму Луцька на чолі зі священнослужителями вирушили з паломницькою поїздкою до Свято-Успенської Почаївської лаври. З благословення єпископа Волинського і Луцького Нафанаїла, подорож очолив директор недільної школи, голова єпархіального відділу у справах молоді ієромонах Ілля (Вишневський), а також священики Павло Чамахуд і Роман Гелета.

Паломники дотримувались традиційного маршруту, відвідавши православні святині Тернопільщини та Рівненщини: вони побували на Богослужінні в Успенському соборі, у Свято-Духівському Почаївському скиті, на джерелі святої праведної Анни, де найсміливіші занурились до його чудодійної води.

Звідси паломники з новими силами продовжили свій шлях до Тернополя, де на них вже чекали активісти місцевої православної молодіжки. Після товариської прогулянки містом в єпархіальному управлінні, де в єдиному міському православному соборі УПЦ збираються прихожани канонічної Церкви, відбулась вже офіційна зустріч. Активісти поділились досвідом діяльності, обговорили нагальні питання молодіжної співпраці.

Духівник тернопільської молодіжки отець Андрій (Кінашевський) зауважив, що нові знайомства, крім користі приносять велику радість, а тим більше у Пасхальний період. А голова цього об’єднання Анастасія Доманюк зауважила, що всі були дуже здивовані, коли дізналися, що до нас у гості приїде молодь із м. Луцька, до Тернополя не часто навідуються гості із інших єпархій. Господарів також вразила кількість православної молоді на Волині, всі раділи через те, що зустрілись з новими друзями та висловили сподівання бачитись у подальшому частіше.

Юлія Трофімчук

 

Переглядів: 322

 
 

Вконтакті

Facebook

YouTube

 
Перейти до панелі інструментів