У Колківському благочинні відбувся дитячий фестиваль «У Воскресінні – наша радість»

13 квітня 2018 року, у Світлу П’ятницю, з благословення єпископа Волинського і Луцького Нафанаїла, у Колківському благочинні Волинської єпархії УПЦ (Маневицький район) відбувся одноденний дитячий фестиваль «У Воскресінні – наша радість». Про це повідомляє сайт Колківського благочиння.

У заході взяли участь школярі та молодь з селища Колки, сіл Розничі, Рудники, Граддя, Довжиця, Копилля, Красноволя, Гораймівка, Комарове. Молоді віряни зі своїми священиками з’їхались у рекреаційний пункт «Гаївка» поблизу Красноволі, щоб поспілкуватись, перевірити свої сили у спортивних змаганнях, інтелектуальних іграх та мистецьких заняттях.

Фестиваль розпочався з вітального слова отця Михайла Анісімова, священика з Колківського Свято-Хрестовоздвиженського храму та молебня, який очолив настоятель – протоієрей Олександр Білінський. Далі дітям представили організаторів і розповіли, які ігри та розваги на них чекають, щоб кожен міг собі вибрати заняття до вподоби.

До уваги учасників запропонували туристичні снаряди, стрільбу з лука, волейбол, футбол, фрізбі, воркаут, стрибання на скакалці, майстер-клас з виготовлення пасхальних прикрас, а також бесіду на тему «Пасха старозавітня та новозавітня – символи, прообрази та значення». Все це стало можливим завдяки праці отця Михайла  та молодіжної організації «Дорога додому», яка об’єднує православних юнаків та дівчат з Колок, Рознич та Копилля.

Переглядів: 107

 
 

Вконтакті

Facebook

YouTube

 
Перейти до панелі інструментів