У Світлий Вівторок єпископ Нафанаїл відвідав громаду Трьох Святителів у Луцьку

10 квітня 2018 року, на третій день радісного свята Воскресіння Христового, керуючий Волинською єпархією УПЦ єпископ Волинський і Луцький Нафанаїл відвідав храм Трьох Святителів, що віднедавна прикрашає собою околицю обласного центру.

Владику вітала численна, молода і дружня громада та клірики парафії на чолі з настоятелем протоієреєм Сергієм Дембовським, чиїми зусиллями на вулиці Дубенській кілька років тому й постав величний та благоустроєний храм.

Єпископ Нафанаїл очолив Божественну літургію та привітав вірян з урочистим святом Пасхи, а також нагородив клірика храму, голову інформаційного єпархіального відділу протоієрея Олега Точинського правом носити хрест з прикрасами.

Окрім мирян та духовенства, під час служби Божої у храмі Трьох Святителів працювала також знімальна група місцевого «12 каналу».