У перший день Пасхи єпископ Нафанаїл очолив вечірнє Богослужіння у соборі Всіх Святих Землі Волинської

8 квітня 2018 року єпископ Волинський і Луцький Нафанаїл очолив Пасхальне вечірнє Богослужіння у тимчасовому приміщенні кафедрального собору Всіх Святих Землі Волинської. Владиці співслужили клірики храму; духовенство радо вітало молільників з величним світлим святом Воскресіння Христового.

У цей день єпископ Нафанаїл також вручив кілька церковних нагород. Священик Євгеній Срібний, клірик собору Всіх Святих Землі Волинської, отримав благословіння на право носіння палиці за Богослужінням.

Окрім того, владика нагородив мирян, що співають у хорі кафедрального собору, котрий незмінно супроводжує своїми піснеспівами усі служби Божі.