У Музеї волинської ікони відкрилась виставка, присвячена пам’яті митрополита Ніфонта

27 березня 2018 року в приміщенні Музею волинської ікони відкрилась виставка «Великодній дивосвіт», присвячена пам’яті спочилого рік тому митрополита Ніфонта (Солодухи). Її експозицію склали пасхальні сувеніри, котрі колись були подаровані владикою цьому закладу.

На відкритті «Великоднього дивосвіту», з благословення єпископа Волинського і Луцького Нафанаїла, був присутній настоятель кафедрального собору Всіх Святих Землі Волинської протоієрей Володимир Яцишин, голова єпархіального інформаційного відділу протоієрей Олег Точинський, а також хор студентів Волинської духовної семінарії на чолі з протоієреєм Петром Муляром.

Писанки, представлені на виставці, були подаровані музею у 2015 році. Митрополит Ніфонт тоді передав у фонд закладу роботи майстринь-черниць Зимненського Святогірського Успенського монастиря, Свято-Троїцького Корецького монастиря, Свято-Стрітенської Михнівської обителі, монастирів інших країн. Ці зразки писанкарства є дуже різноманітними – від найпростіших робіт до ювелірних витворів.

Представники духовенства, працівники музею та ЗМІ ділились спогадами про своє спілкування зі спочилим архіпастирем, котрий подарував цей безцінний доробок. Саме у Музеї волинської ікони вдячний персонал найбільш фахово оцінив цей внесок владики, чиїй світлій пам’яті і був присвячений цей день.