У храмах Камінь-Каширського благочиння збиратимуть великодні кошики для захисників України

1 квітня 2018 року на парафіях Камінь-Каширської округи УПЦ збиратимуть пожертви для українських військовослужбовців, котрі перебувають у зоні АТО. Для тих, хто захищає цілісність держави, всі бажаючі зможуть принести у храми передачі для великоднього столу. Про це повідомляє сайт благочиння.

У день свята Входу Господнього в Єрусалим пожертви будуть зібрані, а наступного дня, 2 квітня, допомогу доставлять до Каменя-Каширського. Після благословення та освячення, під керівництвом волонтера Сергія Шуміка, подарунки повезуть на схід України, нашим землякам, котрі зустрічатимуть Пасху далеко від рідних сімей та домівок.