Волинська єпархія УПЦ запрошує вірян та духовенство до заходів пам’яті митрополита Ніфонта (АНОНС)

У березні 2018 року виповниться рік відтоді, як перестало битися серце митрополита Ніфонта (Солодухи), котрий тривалий період керував Волинською єпархією УПЦ та безпосередньо долучився до відновлення духовного життя регіону у 90-ті роки.

19 березня у Палаці культури Луцька відбудеться вечір пам’яті спочилого архіпастиря. Зустріч його духовних дітей, священиків та мирян розпочнеться о 18:00.

22 березня, у день, коли рік тому владика відійшов до Господа, у Свято-Покровському кафедральному храмі відбудеться Божественна Літургія Передосвячених Дарів та панахида за митрополитом Ніфонтом. Молитва розпочнеться о 8:00.

Цього ж дня, о 6:00, до місця поховання владики в селі Галина Воля Старовижівського району вирушать ті, хто побажає відвідати могилу свого духовного наставника.

Волинська єпархія УПЦ запрошує вірян та священнослужителів вшанувати пам’ять митрополита Ніфонта (Солодухи) та помолитись за упокій його душі.