Священик Камінь-Каширського благочиння взяв участь у роботі круглого столу на тему ролі жінок у суспільстві

6 березня 2018 року в приміщенні Камінь-Каширської центральної районної бібліотеки тривало засідання у форматі круглого столу, де обговорювали тему «Жінка вчора, сьогодні та якою вона буде завтра». Захід організував відділ у справах молоді та спорту РДА спільно з громадським об’єднанням «Молодь поряд». Про це повідомляє сайт Камінь-Каширської округи УПЦ.

До участі у засіданні запросили настоятеля храму святих апостолів Петра і Павла села Підцир’я протоієрея Сергія Михалюка.

Священик розповів про християнське розуміння ролі жінок у житті Церкви та суспільства. Отець Сергій наголосив на тому, що за церковною традицією у третю неділю після Пасхи православні віряни вшановують усе жіноцтво в особі святих рівноапостольних Жон Мироносиць. Вони є прикладом любові та вірності – важливих людських, християнських принципів.