Священики Камінь-Каширського благочиння вшанували пам’ять загиблих на Майдані

20 лютого 2018 року, в  день загальнонаціональної жалоби за загиблими під час протистояння в Україні, біля пам’ятної фотостели Героїв Небесної Сотні в Камені-Каширському було звершено заупокійну молитву за всіма нашими братами та сестрами, які загинули у Києві та інших містах і селах країни. Про це повідомляє сайт Камінь-Каширської округи.

Очолив поминальну молитву місцевий благочинний протоієрей Стефан Михалюк, з яким молилися клірик Свято-Іллінського храму Каменя-Каширського протоієрей Владислав і настоятель храму святих апостолів Петра і Павла села Підцир’я протоієрей Сергій.

В завершенні Богослужіння священики поклали живі квіти, як символ і нагадування того, що в Бога мертвих немає – у Творця всі живі.