Предстоятель УПЦ благословив паству на особливий молитовний подвиг задля миру в Україні

Архіпастир четвертий рік поспіль благословляє паству на Великопісний молитовний подвиг задля настання миру у державі.

Блаженніший Митрополит Онуфрій благословив усім вірянам Української Православної Церкви протягом усього періоду Великого посту в додаток до свого молитовного правила читати із Псалтирі по одній кафізмі в день. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

«Вірним нашої Святої Української Православної Церкви протягом всього Великого посту благословляється читати із Псалтирі по одній кафізмі в день за мир в нашій Українській Державі та благословення нашого народу», – закликав Блаженніший владика у своєму Великопісному посланні.

«Якщо ми всі духовно потрудимося у дні Святого Великого посту, Господь благословить кожного з нас і весь наш боголюбивий Український народ», – зазначив Предстоятель.