У неділю Сиропусну єпископ Нафанаїл звершив Літургію та Чин прощення у Кафедральному соборі Луцька

18 лютого, у неділю Сиропусну, коли Православна Церква згадує вигнання праотця Адама з Раю, керуючий Волинською єпархією УПЦ єпископ Волинський і Луцький Нафанаїл звершив Божественну літургію та Чин прощення у тимчасовому приміщенні Кафедрального собору Всіх Святих Землі Волинської міста Луцька. Архіпастирю співслужили клірики храму. Разом з духовентсвом молились сотні віруючих лучан.

В часі Літургії владика виголосив проповідь, в якій розповів про перше гріхопадіння та його наслідки. Також архієрей нагадав чому ця подія згадується саме перед початком постового подвигу.

Після Богослужіння єпископ Нафанаїл звершив Чин прощення. Владика уклінно попросив пробачення перед священнослужителями та парафіянами Кафедрального собору, закликавши пробачати також і одне одного. Насамкінець архієрей благословив усіх присутніх на початок Великого Посту.