Керуючий Волинською єпархією УПЦ відвідав Михнівський Стрітенський жіночий монастир з нагоди престольного свята обителі

14-15 лютого 2018 року керуючий Волинською єпархією УПЦ єпископ Волинськй і Луцький Нафанаїл відвідав Михнівський Стрітенський жіночий монастир. Владика звершив Богослужіння в обителі з нагоди престольного свята, яке насельниці відзначають саме у день Стрітення. Владиці співслужили клірики монастиря, духовенство Луцька та священики Камінь-Каширського благочиння. Разом з духовенством та монахинями за Богослужінням молились віруючі з сусідніх сіл.

14 лютого архієрей очолив Всенічне бдіння, а наступного дня – у день самого свята, – Божественну літургію, перед початком якої, згідно церковного уставу, було звершено освячення свічок. В часі Богослужіння єпископ Нафанаїл виголосив проповідь на тему Стрітення, в якій розповів про особливості свята та його історичну складову.

Насамкінець владика, духовенство, сестри монастиря та численні прочани звершили хресний хід навколо обителі, після якого архієрей привітав ігуменю, монахинь та усіх присутніх з престольним святом.