У Луцьку відбудеться благодійний концерт з нагоди 15-річного ювілею хору «Покров» (АНОНС)

У вівторок, 13 лютого 2018 року, в приміщенні Палацу культури міста Луцька (Богдана Хмельницького, 1) відбудеться благодійний концерт з нагоди 15-річного ювілею хору «Покров».

Глядачам запропонують духовні і світські хорові композиції у виконанні дитячого та молодіжно-юнацького складу хору. Крім того, за участю громадських організацій під час концерту проведуть благодійний ярмарок.

Нагадаємо, що хор «Покров» – незмінний учасник багатьох всеукраїнських і єпархіальних фестивалів, заходів, акцій і конкурсів. Він був створений у 2003 році на основі хору недільної школи Свято-Покровського кафедрального храму міста Луцька.

Незмінним регентом колективу є Ірина Борисівна Гайдучик. За свою досить нетривалу історію хор «Покров» записав вже два музичні компакт-диски. Але найбільшим досягненням колективу є спів на Божественній літургії у храмі святих Кирила і Мефодія при Волинській духовній семінарії.

Початок о 18:00.

Вхід вільний.