Єпископ Нафанаїл звершив Богослужіння у Кафедральному соборі з нагоди свята Богоявлення

19 січня, у день Хрещення Господнього, керуючий Волинською єпархією УПЦ єпископ Волинський і Луцький Нафанаїл звершив Божественну літургію у тимчасовому приміщенні Кафедрального собору Всіх Святих Землі Волинської міста Луцька. Владиці співслужили клірики собору. Разом з духовенством розділити радість торжества Богоявлення прийшли сотні лучан.

В часі Божественної літургії було піднесено сугубу молитву за мир в Україні.

Наприкінці Богослужіння владика очолив Водосвятний молебень, який за церковною традицією зветься чином Великої агіасми. Особливість цього священнодійства полягає у тому, що звершується воно лише 2 рази у рік – напередодні та у сам день Богоявлення. В часі Великої агіасми підносяться особливі молитви, тому вода, освячена у ці дні, має особливу силу.

Після Водосвятного молебня владика покропив усіх присутніх освяченою водою та привітав зі святом Хрещення Господнього.