Єпископ Волинський і Луцький Нафанаїл співслужив Предостоятелю УПЦ під час Літургії у Зимненській обителі

Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій під час архіпастирського візиту до західних єпархій УПЦ очолив Божественну літургію у Святогірському Успенському Зимненському ставропігійному жіночому монастирі. Предстоятелю співслужили митрополит Володимир-Волинський і Ковельський Володимир, єпископ Волинський і Луцький Нафанаїл, а також духовенство обителі та Володимир-Волинської єпархії.

Про це повідомляє Синодальний інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

Під час Літургії Предстоятель підніс молитву за мир в Україні. Після відпусту було звершено величання святу Різдва Христового.

Наприкінці богослужіння Блаженніший Митрополит Онуфрій привітав усіх зі святом. Потім до Блаженнішого Владики з вітальним словом звернувся митрополит Володимир. Предстоятель УПЦ подякував за вітання та роздав подарунки дітям.