Віряни УПЦ селища Торчин молитовно вшанували святого архідиякона Стефана

Понад сто років святий первомученик і архідиякон Стефан був покровителем волинського містечка Торчин і місцевої православної громади. Як повідомляє сайт храму святого Стефана селища Торчин (Луцьке районне благочиння), 9 січня 2018 року віряни зібрались для святкового Богослужіння.

Службу Божу, з благословення єпископа Волинського і Луцького Нафанаїла, очолив митрофорний протоієрей Євгеній Поліщук. Гостями парафії також стали інші священнослужителі, до котрих приєднались численні богомольці з інших приходів.

По Літургії був звершений хресний хід, після котрого протоієрей Євгеній привітав усіх зі святом і виголосив проповідь про необхідність наслідувати життю першостраждальця Христового Стефана, про любов до наших ближніх, якої так бракує нам у нинішній час.

Настоятель храму протоієрей Анатолій Ткачук подякував духовенству за молитви і привітання, а також нагадав, що торік отець Євгеній теж очолював Богослужіння у торчинському храмі.