Єпископ Волинський і Луцький Нафанаїл очолив Різдвяне Богослужіння у кафедральному Свято-Покровському храмі Луцька

7 січня 2018 року православна громада Свято-Покровського храму міста Луцька зібралась на святкове Різдвяне Богослужіння, щоб зі спільною молитвою розділити радість великого Народження Спасителя нашого Господа Іісуса Христа. Численні віряни вітали керуючого Волинською єпархією УПЦ єпископа Нафанаїла, котрий очолив цього ранку Божественну літургію.

Цього дня свої вітання клірикам єпархії та віруючим Української Православної Церкви висловили також представники влади. На Богослужінні побували перший заступник голови Волинської обласної державної адміністрації Олександр Степанцов та радник в.о. Луцького міського голови Ігор Поліщук. Обидва особисто привітали зі світлим святом Різдва Христового владику Нафанаїла та звернулись з найкращими побажаннями до присутньої громади.

Архіпастир подякував за радість розділеної молитви кожному з тих, хто прийшов у цей великий для християн день до храму та побажав усім присутнім миру і заступництва перед Господом, бо Різдво Христове – це свято надії на спасіння, подароване нам з волі Всевишнього.

 

Переглядів: 578

 
 

Вконтакті

Facebook

YouTube

 
Перейти до панелі інструментів