Учасники Всеукраїнської історичної конференції відвідали Камінь-Каширський храм УПЦ

6 грудня 2017 року у Камінь-Каширському районному будинку культури тривала Всеукраїнська історична науково-практична конференція «Минуле і сучасне Волині та Полісся. Камінь-Каширський район в історії України та Волині». Подія була приурочена до 70-річчя масової депортації волинян у 1947 році і 75-й річниці знищення єврейського населення у 1942 році на Волині.

Як повідомляє сайт Камінь-Каширського благочиння, після пленарного засідання учасники конференції відвідали древній міський храм Різдва Пресвятої Богородиці. Настоятель протоієрей Юрій Михайлов розповів історію цієї споруди та ознайомив присутніх зі святинями, які зберігає у храмі громада УПЦ.