У Сокиричах відзначили перше престольне свято храму УПЦ на честь святого князя Олександра Невського

6 грудня 2017 року, у день вшанування пам’яті святого благовірного князя Олександра Невського, у Волинському центрі підготовки працівників поліції відзначили перше престольне свято місцевого храму УПЦ. Про це повідомляє сайт Ківерцівського благочиння.

З благословення керуючого Волинською єпархією УПЦ єпископа Нафанаїла у Сокиричах молились працівники поліції, священики, які безпосередньо служать та проповідують у цьому закладі.

Після Богослужіння місцевий настоятель протоієрей Олександр Мазурак подякував усім, хто молитовно і матеріально долучився до будівництва нового храму. Нині служба Божа триває тут щоп’ятниці, також періодично відбуваються нічні Богослужіння.