Священики Камінь-Каширської округи отримали нагороди «За гідність та патріотизм»

6 грудня 2017 року, у день Збройних сил України, у Камінь-Каширській райдержадміністрації тривали урочисті збори за участю священиків місцевого благочиння Волинської єпархії УПЦ. Четверо священнослужителів отримали нагороди з нагоди свята української армії. Про це повідомляє сайт округи.

Голова ради правління ГО ветеранів АТО «Побратим» Андрій Чурак та його заступник Валентин Мельник вручили медалі «За гідність і патріотизм» благочинному протоієрею Стефану Михалюку, настоятелю міського храму Різдва Пресвятої Богородиці протоієрею Юрію Михайлову, настоятелю Свято-Петро-Павлівського храму села Підцир’я протоієрею Сергію Михалюку та клірику Свято-Іллінського храму міста протоієрею Владиславу Михалюку.