Паломницький відділ Волинської єпархії запрошує відвідати православні святині України

Наприкінці 2017 року паломницький відділ Волинської єпархії УПЦ запланував здійснити три поїздки до православних святинь України. З благословення єпископа Волинського і Луцького Нафанаїла, голова єпархіального відділу протоієрей Богдан Линник організує паломництва до села Банчени, у Києво-Печерську лавру та до Корецької обителі.

8-9 грудня 2017 року віряни та духовенство побувають у Свято-Вознесенському монастирі, що у селі Банчени Герцаївського району Чернівецької області.

Протягом одного дня, 15 грудня 2017 року, група паломників побуває у Свято-Успенській Києво-Печерській лаврі.

Також впродовж одного дня, 23 грудня 2017 року, буде тривати паломництво до Свято-Троїцького Корецького монастиря (Рівненська область).

Для з’ясування додаткових питань можна звертатись за номером (099) 043 96 11.